Page Nav

HIDE

Grid

LIST_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Header Ad

aggelies_xanthis

Τιτλοι Ειδησεων:

latest

Όλα τα παιχνίδια της Ξάνθης στη Super League 2

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι η κλήρωση της περιόδου 2020-21 για το πρωτάθλημα της Super League 2. Το πρόγραμμα που προέκυψε έχει ως ε...

Όλα τα παιχνίδια της Ξάνθης στη Super League 2

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι η κλήρωση της περιόδου 2020-21 για το πρωτάθλημα της Super League 2. Το πρόγραμμα που προέκυψε έχει ως εξής:


1η αγωνιστική - 12η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Λεβαδειακός

Ιεράπετρα-Διαγόρας

Χανιά-Δόξα Δράμας

Παναχαϊκή-Τρίκαλα

Εργοτέλης-Ιωνικός

Απόλλων Λάρισας-Ξάνθη


2η αγωνιστική - 13η αγωνιστική

Ιεράπετρα-ΑΕ Καραϊσκάκης

Λεβαδειακός-Χανιά

Διαγόρας-Παναχαϊκή

Δόξα Δράμας-Εργοτέλης

Τρίκαλα-Απόλλων Λάρισας

Ξάνθη-Ιωνικός


3η αγωνιστική - 14η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Χανιά

Παναχαϊκή-Ιεράπετρα

Εργοτέλης-Λεβαδειακός

Απόλλων Λάρισας-Διαγόρας

Ξάνθη-Δόξα Δράμας

Ιωνικός-Τρίκαλα


4η αγωνιστική - 15η αγωνιστική

Παναχαϊκή-ΑΕ Καραϊσκάκης

Χανιά-Εργοτέλης

Ιεράπετρα-Απόλλων Λάρισας

Λεβαδειακός-Ξάνθη

Διαγόρας-Ιωνικός

Τρίκαλα-Δόξα Δράμας


5η αγωνιστική - 16η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Εργοτέλης

Απόλλων Λάρισας-Παναχαϊκή

Ξάνθη-Χανιά

Ιωνικός-Ιεράπετρα

Τρίκαλα-Λεβαδειακός

Δόξα Δράμας-Διαγόρας


6η αγωνιστική - 17η αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας-ΑΕ Καραϊσκάκης

Εργοτέλης-Ξάνθη

Παναχαϊκή-Ιωνικός

Χανιά-Τρίκαλα

Ιεράπετρα-Δόξα Δράμας

Λεβαδειακός-Διαγόρας


7η αγωνιστική - 18η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ξάνθη

Ιωνικό-Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα-Εργοτέλης

Δόξα Δράμας- Παναχαϊκή

Διαγόρας-Χανιά

Λεβαδειακός- Ιεράπετρα


8η αγωνιστική - 19η αγωνιστική

Ιωνικός-ΑΕ Καραϊσκάκης

Ξάνθη-Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας-Δόξα Δράμας

Εργοτέλης-Διαγόρας

Παναχαϊκή-Λεβαδειακός

Χανιά-Ιεράπετρα


9η αγωνιστική - 20η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Τρίκαλα

Δόξα Δράμας-Ιωνικός

Διαγόρας-Ξάνθη

Λεβαδειακός-Απόλλων Λάρισας

Ιεράπετρα-Εργοτέλης

Χανιά-Παναχαϊκή


10η αγωνιστική - 21η αγωνιστική

Δόξα Δράμας-ΑΕ Καραϊσκάκης

Τρίκαλα-Διαγόρας

Ιωνικός-Λεβαδειακός

Ξάνθη-Ιεράπετρα

Απόλλων Λάρισας-Χανιά

Εργοτέλης-Παναχαϊκή


11η αγωνιστική - 22η αγωνιστική

Διαγόρας-ΑΕ Καραϊσκάκης

Λεβαδειακός-Δόξα Δράμας

Ιεράπετρα-Τρίκαλα

Χανιά-Ιωνικός

Παναχαϊκή-Ξάνθη

Εργοτέλης-Απόλλων Λάρισας