Page Nav

HIDE

Grid

LIST_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Header Ad

Τιτλοι Ειδησεων:

latest

Το 5ο MAISTROS RUN απόλαυσαν 200 δρομείς από όλη την Β.Ελλάδα

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η μεγάλη αθλητική διοργάνωση 5o Maistros RUN στον Χώρο Αναψυχής & Άθλησης, Πλατανότοπο Μαΐστρου, το προη...

Το 5ο MAISTROS RUN απόλαυσαν 200 δρομείς από όλη την Β.Ελλάδα

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η μεγάλη αθλητική διοργάνωση 5o Maistros RUN στον Χώρο Αναψυχής & Άθλησης, Πλατανότοπο Μαΐστρου, το προηγούμενο Σάββατο.

Τον αγώνα διοργάνωσαν ο Πολιτιστικός Σύλλογος Μαΐστρου και ο Δρομέας Θράκης, με την υποστήριξη του Δήμου Αλεξανδρούπολης.

Μετά από μακρά περίοδο μη τελέσεων αγώνων δρόμου, ο αγώνας αυτός, πρώτος μετά την 3η καραντίνα στη Θράκη, αποτέλεσε το ραντεβού για 200 περίπου δρομείς από ολόκληρη την Β.Ελλάδα, οι οποίοι και απόλαυσαν την μοναδική τοποθεσία, αλλά και τον αγώνα.

Οι δύο κούρσες 5 και 10 χλμ διεξήχθησαν με τα αυστηρά υγειονομικά πρωτόκολλα του ΕΟΔΥ και της ΓΓΑ.

Τον αγώνα υποστήριξαν ο σύνδεσμος κριτών Θράκης και Βετεράνων στίβου Αλεξ/πολης,  ενώ το ΕΚΑΒ, το ΜΟΤΟ CLUB Αλεξ/πολης και το περιφ.τμήμα του Ερυθρού Σταυρού Κομοτηνής, έδωσαν το απαραίτητο αίσθημα ασφάλειας στον αγώνα.

Οι εθελοντές του πολιτιστικού συλλόγου ήταν εκεί να βοηθήσουν, ενώ την υποστήριξη τους στον αγώνα έδωσαν οι δρομικές ομάδες: Σύλλογος Δρομέων Ορεστιάδος, OSB Endurance Team από Δράμα, Mission Impossible Team από Καβάλα και Running Team Stihl Ορεστιάδος.

Μέγας χορηγός του αγώνα η εταιρεία LASERDERM, ενώ μεγάλη ήταν η ενίσχυση από τους: Σχολή οδηγών Γεωργακέλλος, την ποτοποιία Κάβειρος, το καφέ Κυβερνείο, την εταιρεία Μαλαμίδης, το ξεκοδοχείο Thirtyone Doors.

Όλοι οι τερματίσαντες βραβεύθηκαν με μετάλλιο και ένα φουλάρι, ενώ ο πρώτος νικητής κάθε ηλικιακής κατηγορίας με κύπελλο και οι τρεις πρώτοι με ένα μπουκάλι κρασί.

Οι δρομείς έδωσαν αναχωρώντας μια υπόσχεση: να βρεθούν και το 2022 στον πλατανότοπο Μαίστρου, στο 6ο RUN.

Τον αγώνα επιμελήθηκαν τα ΔΙΚΤΥΟ ΟΡΦΕΑΣ και η ΝΝ διαφημιστική.

Το 5ο MAISTROS RUN απόλαυσαν 200 δρομείς από όλη την Β.Ελλάδα

Για την ιστορία τα αποτελέσματα:

ΕΠΙΔΟΣ ΝΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡ ΠΟΛΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΔΡΟΜΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΤΟΣ

18.43 302 ΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1 30 ΣΟΥΦΛΙ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 1991

19.53 412 ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1 40 ΛΑΚΩΝΙΑ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/DIMOPOULOS 1978

20.06 408 ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 1980

20.16 405 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 3 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 1979

20.30 304 ΓΙΑΓΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 1995

20.40 506 ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1 50 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 1967

20.55 421 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ Ορφέας Δίκαια 1974

21.49 402 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 1980

22.30 316 ΚΑΒΟΥΡΤΣΙΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ALEXANDROUPOLIS BIKE TEAM 1985

23.25 303 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS 1998

23.26 601 ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1 60 ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ 1 ο ΕΠΑΛ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 1960

23.34 509 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2 50 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1970

23.47 413 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 40 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ 1972

24.09 301 ΜΠΛΟΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1 30 ΚΑΒΑΛΑ OSB endurance team 1995

26.16 415 ΑΛΕΞΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 1 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1981

27.02 414 ΔΟΥΛΓΚΕΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 40 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1979

27.12 508 ΚΑΜΠΟΣΙΩΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3 50 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΕΓΝΑΤΙΑ 1969

27.28 309 ΠΑΠΑΔΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ Λυκοι Κεχαγιογλου 1986

27/46 315 ΓΙΟΒΑΝΑΚΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 32 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1989

28.29 407 ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 40 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS 1976

28.46 504 ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 50 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1967

29.30 603 ΤΕΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 60 ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS 1957

29.39 606 ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3 60 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1957

29.40 505 ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1971

30.42 419 ΜΙΛΠΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 40 ΜΑΪΣΤΡΟΣ Α.Σ.TKD ΣΠΆΡΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΎΠΟΛΗΣ 1976

31.23 503 ΑΔΑΜΑΚΗ ΞΑΝΘΟΥΛΑ 1 50 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS 1970

32.25 317 ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2 30

33.36 307 ΧΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1990

33.59 312 ΜΙΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1982

34.02 607 ΓΙΑΛΑΜΙΔΟΥ ΣΑΣΑ 1 60 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1959

34.12 308 ΡΑΠΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 1991

34.19 404 ΓΕΡΑΣΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2 40 ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ 1979

36.33 410 ΖΕΜΑΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ Εν σωματι 1980

36.44 416 ΑΛΕΠΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1980

37.53 605 ΓΙΑΛΑΜΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 60 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1958

38.12 305 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 3 30 ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ 1982

39.11 507 ΚΑΖΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 50 ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS 1969

39.35 311 ΒΩΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 30 ΚΟΜΟΤΗΝΗ Πας πρωτάθλητων 1986

40.26 409 ΧΡΗΣΤΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ Εν σωματι 1978

10χλμ

ΕΠΙΔΟΣ ΝΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡ ΠΟΛΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΔΡΟΜΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΤΟΣ

40.32 319 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 30 ΚΑΒΑΛΑ OSB_ENDURANCE_TEAM 1994

41.33 332 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2 30 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 1996

42.33 321 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1984

44.19 327 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 30 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ IRON TEAM-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΟΡΕΣΤΙΆΔΑΣ 1992

46.58 437 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ XANTHI RUNNERS 1977

47.05 323 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ Λυκοι Κεχαγιογλου 1983

47.17 430 ΜΕΛΑΔΕΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1979

47.27 515 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1 50 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1967

48.10 602 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1 60 ΞΑΝΘΗ XANTHI RANNERS 1958

48.28 320 ΔΑΝΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1990

48.33 426 ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3 40 ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS 1977

48.34 425 ΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 40 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 1976

48.37 501 ΝΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2 50 ΚΑΒΑΛΑ Mission impossible team 1968

48.50 439 ΠΑΡΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 1977

48.59 444 ΛΑΜΠΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1 40 ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ 1980

49.18 326 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ 30 ΚΟΜΟΤΗΝΗ OSB ENDURANCE TEAM 1978

50.56 502 ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3 50 ΞΑΝΘΗ Xanthi runners 1970

51.34 422 ΚΟΪΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1980

52.03 436 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40 ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS 1979

52.13 401 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40 ΚΑΒΑΛΑ Mission impossible team 1974

52.30 423 ΚΟΥΡΣΑΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 40 ΔΡΑΜΑ Osbet 1979

52.53 428 ΓΚΟΥΣΤΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 40 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS-CLAIN MAIN RUNNERS 1977

53.51 442 ΜΠΙΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 40 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Kourkourikis Training Group 1975

54.05 333 ΤΣΟΥΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΑΕΚ 1996

54.14 424 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ Μ.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 1981

54.38 331 ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 1991

54.53 337 ΤΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 30

54.54 318 ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ 1 30 ΚΑΒΑΛΑ OSB_ENDURANCE_TEAM 1990

54.56 435 ΑΪΤΑΤΟΓΛΟΥ ΧΡΉΣΤΟΣ 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΕΓΝΑΤΙΑ 1974

55.06 518 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙ 1966

55.55 411 ΠΙΠΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 40 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1977

56.04 517 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΈΤΡΟΣ 50 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΕΓΝΑΤΙΑ 1968

56.18 512 ΕΛΑΦΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 50 ΞΑΝΘΗ ULTIMA THULE 1970

56.42 608 ΜΕΡΚΟΎΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2 60 ΞΑΝΘΗ Clain main xanthi runners 1961

56.54 440 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1981

56.54 522 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 1 50 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ-ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1971

57.00 314 ΓΕΩΡΓΑΚΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 1982

57.23 418 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 40 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 1978

57.36 427 ΤΥΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1973

58.00 334 ΠΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 1996

58.02 520 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 50 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS/CLAIN MAIN RUNNERS 1962

58.04 511 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 50 ΞΑΝΘΗ Clain Main Xanthi Runners 1963

58.20 510 ΚΩΝΣΤΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50

58.30 322 ΛΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30 ΜΑΙΣΤΡΟΣ 4η ΕΜΑΚ 1984

59.45 431 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40 ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1978

59.52 438 ΜΠΑΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙ 1971

59.57 445 ΤΥΡΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ Lynx trail runners evros kourkourkouris.g 1983

1.00.01 325 ΑΜΙΛΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1994

1.00.02 324 ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ

1.00.03 514 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 1970

1.00.04 521 ΖΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΠΡΟΣ 50 ΞΑΝΘΗ CLAIN MAIN RUNNERS

1.00.05 336 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 30

1.03.42 417 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40

1.04.5 406 ΚΑΡΑΒΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 40 ΞΑΝΘΗ 1977

1.04.55 519 ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΠΡΩΤΕΑΣ 1967

1.05.28 609 ΠΕΤΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3 60 ΛΑΔΗ 1955

1.05.42 513 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 50 ΞΑΝΘΗ 1971

1.06.30 335 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3 30 Χααρλεμ Ολλανδίας 1990

1.07.44 434 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 40 ΚΟΜΟΤΗΝΗ 1981

1.07.47 443 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 3 40 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Kourkourikis Training Group 1981

1.08.35 328 ΜΠΟΥΡΔΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1987

1.08.40 329 ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1987

1.12.16 433 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 40 ΑΝΘΕΙΑ 1973

1.12.17 432 ΚΟΥΣΑΝΤΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1977

1.12.21 429 ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΕΛΣΑ 40 ΞΑΝΘΗ 1974

1.14.15 441 ΑΛΒΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 40 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 1977

1.14.30 306 ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 30 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΣΔΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1982

1.19.00 310 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 1982

1.24.42 516 ΒΑΡΕΛΑ ΕΥΘΑΛΙΑ 2 50 ΚΟΜΟΤΗΝΗ SCIENCETRAINING.GR 1970

Ακολουθήστε το XanthiNea.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλα τα νέα της Ξάνθης και όλες τις ειδήσεις.