Page Nav

HIDE

Grid

LIST_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Header Ad

Τιτλοι Ειδησεων:

latest

Super League 2: Πρεμίερα με Νίκη Βόλου για τον ΑΟΞ

Στις 17 Οκτωβρίου θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα της Super League 2. Δείτε την κλήρωση των δύο ομίλων, που αποτελούνται από 16 ομάδες ο καθένας ...


Στις 17 Οκτωβρίου θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα της Super League 2. Δείτε την κλήρωση των δύο ομίλων, που αποτελούνται από 16 ομάδες ο καθένας

Μετά και την κλήρηση του πρωταθλήματος, η Ξάνθη αντιμετωπίζει στην πρεμίερα της SL2 τη Νίκη Βόλου εκτός έδρας. 

Η σύνθεση των ομίλων:

Α Όμιλος (Βορράς): ΑΕΛ, Αλμωπός Αριδαίας, Αναγέννηση Καρδίτσας, Απόλλων Λάρισας, Απόλλων Πόντου, Βέροια, Ηρακλής, Θεσπρωτός, Νίκη Βόλου, Ξάνθη, Ολυμπιακός Βόλου, Ολυμπιακός Β’, ΠΑΟΚ Β’, Πανσερραϊκός, Πιερικός, Τρίκαλα.

Β’ Ομιλος (Νότος): ΑΕΚ Β’, Αιγάλεω, Αστέρας Βλαχιώτης, Διαγόρας Ρόδου, Επισκοπή, Εργοτέλης, Ηρόδοτος, Καλαμάτα, Καλλιθέα, Καραϊσκάκης Άρτας, Κηφισιά, Λεβαδειακός, ΟΦ Ιεράπετρας, Παναθηναϊκός Β’, Ρόδος, Χανιά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α ΟΜΙΛΟΣ (ΒΟΡΕΙΟΣ)

1η αγωνιστική

Ολυμπιακός Β'-Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας–Βέροια

Πιερικός-Θεσπρωτός

ΑΕΛ-ΠΑΟΚ Β’

Απόλλων Πόντου-Αλμωπός Αριδαίας

Ηρακλής-Αναγέννηση Καρδίτσας

Νίκη Βόλου-Ξάνθη

Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου


2η αγωνιστική

Βέροια-Ολυμπιακός Β’

Θεσπρωτός-Απόλλων Λάρισας

ΠΑΟΚ Β’-Πιερικός

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕΛ

Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Πόντου

Ξάνθη-Ηρακλής

Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου

Τρίκαλα-Πανσερραϊκός


3η αγωνιστική

Ολυμπιακός Β’-Θεσπρωτός

Απόλλων Λάρισας-ΠΑΟΚ Β’

Πιερικός-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΛ-Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Πόντου-Ξάνθη

Ηρακλής-Ολυμπιακός Βόλου\

Νίκη Βόλου-Πανσερραϊκός

Τρίκαλα-Βέροια


4η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Β’-Ολυμπιακός Β’

Θεσπρωτός-Βέροια

Νίκη Βόλου-Τρίκαλα

Πανσερραϊκός-Ηρακλής

Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Πόντου

Ξάνθη-ΑΕΚ Β’

Αναγέννηση Καρδίτσας-Πιερικός

Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Λάρισας


5η αγωνιστική

Ολυμπιακός Β’-Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Λάρισας-Αναγέννηση Καρδίτσας

Πιερικός-Ξάνθη

ΑΕΛ-Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Πόντου-Πανσερεραϊκός

Ηρακλής-Νίκη Βόλου

Τρίκαλα-Θεσπρωτός

Βέροια-ΠΑΟΚ Β


6η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Β’

Αλμωπός Αριδαίας-Βέροια

ΠΑΟΚ Β’-Θεσπρωτός

Ηρακλής-Τρίκαλα

Νίκη Βόλου-Απόλλων Πόντου

Πανσερραϊκός-ΑΕΛ

Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός

Ξάνθη-Απόλλων Λάρισας


7η αγωνιστική

Ολυμπιακός Β’-Ξάνθη

Απόλλων Λάρισας-Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός-Πανσερραϊκός

ΑΕΛ-Νίκη Βόλου

Απόλλων Πόντου-Ηρακλής

Τρίκαλα-ΠΑΟΚ Β’

Θεσπρωτός-Αλμωπός Αριδαίας

Βέροια-Αναγέννηση Καρδίτσας


8η αγωνιστική

Ολυμπιακός Βόλου-Ολυμπιακός Β’

Ξάνθη-Βέροια

Αναγέννηση Καρδίτσας-Θεσπρωτός

Αλμωπός Αριδαίας-ΠΑΟΚ Β’

Απόλλων Πόντου-Τρίκαλα

Ηρακλής-ΑΕΛ

Νίκη Βόλου-Πιερικός

Πανσερραϊκός-Απόλλων Λάρισας


9η αγωνιστική

Ολυμπιακός Β’-Πανσερραϊκός

Απόλλων Λάρισας-Νίκη Βόλου

Πιερικός-Ηρακλής

ΑΕΛ-Απόλλων Πόντου

Τρίκαλα-Αλμωπός Αριδαίας

ΠΑΟΚ Β’-Αναγέννηση Καρδίτσας

Θεσπρωτός-Ξάνθη

Βέροια-Ολυμπιακός Βόλου


10η αγωνιστική

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Β’

Πανσερραϊκός-Βέροια

Ολυμπιακός Βόλου-Θεσπρωτός

Ξάνθη-ΠΑΟΚ Β’

Αναγέννηση Κρδίτσας-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΛ-Τρίκαλα

Απόλλων Πόντου-Πιερικός

Ηρακλής-Απόλλων Λάρισας


11η αγωνιστική

Ολυμπιακός Β’-Ηρακλής

Απόλλων ΛάρισΑς-Απόλλων Πόντου

Πιερικός-ΑΕΛ

Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας

Αλμωπός Αριδαίας-Ξάνθη

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Βόλου

Θεσπρωτός-Πανσερραϊκός

Βέροια-Νίκη Βόλου


12η αγωνιστική

Απόλλων Πόντου-Ολυμπιακός Β’

Ηρακλής-Βέροια

Νίκη Βόλου-Θεσπρωτός

Πανσερραίκός-ΠΑΟΚ Β’

Ολυμπιακός Βόλου-Αλμωπός Αριδαίας

Ξάνθη-Αναγέννηση Καρδίτσας

Πιερικός-Τρίκαλα

ΑΕΛ-Απόλλων Λάρισας


13η αγωνιστική

Ολυμπιακός Β’-ΑΕΛ

Απόλλων Λάρισας-Πιερικός

Τρίκαλα-Ξάνθη

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου

Αλμωπός Αριδαίας-Πανσερραϊκός

ΠΑΟΚ Β’-Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός-Ηρακλής

Βέροια-Απόλλων Πόντου


14η αγωνιστική

Πιερικός-Ολυμπιακός Β’

ΑΕΛ-Βέροια

Απόλλων Πόντου-Θεσπρωτός

Ηρακλής-ΠΑΟΚ Β’

Νίκη Βόλου-Θεσπρωτός

Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας

Ολυμπιακός Βόλου-Ξάνθη

Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα


15η αγωνιστική

Ολυμπιακός Β’-Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα-Ολυμπιακός Βόλου

Ξάνθη-Πανσερραϊκός

Αναγέννηση Καρδίτσας-Νίκη Βόλου

Αλμωπός Αριδαίας-Ηρακλής

ΠΑΟΚ Β’ Απόλλων Πόντου

Θεσπρωτός-ΑΕΛ

Βέροια-Πιερικός


Β' ΟΜΙΛΟΣ(ΝΟΤΙΟΣ)

1η αγωνιστική

Κηφισιά - Ρόδος

Αστέρας Βλαχιώτη - Ηρόδοτος

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Παναθηναϊκός Β'

Καλλιθέα - Επισκοπή

Λεβαδειακός - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Χανιά - Καλαμάτα

Εργοτέλης - Αιγάλεω

Διαγόρας - ΑΕΚ Β'


2η αγωνιστική

Ηρόδοτος - Κηφισιά

Παναθηναϊκός Β' - Αστέρας Βλαχιώτη

Επισκοπή - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Καλλιθέα

Καλαμάτα - Λεβαδειακός

Αιγάλεω - Χανιά

ΑΕΚ Β' - Εργοτέλης

Ρόδος - Διαγόρας


3η αγωνιστική

Κηφισιά - Παναθηναϊκός Β'

Αστέρας Βλαχιώτη - Επισκοπή

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Καλλιθέα - Καλαμάτα

Λεβαδειακός - Αιγάλεω

Χανιά - ΑΕΚ Β'

Εργοτέλης - Διαγόρας

Ρόδος - Ηρόδοτος


4η αγωνιστική

Επισκοπή - Κηφισιά

Παναθηναϊκός Β' - Ηρόδοτος

Εργοτέλης - Ρόδος

Διαγόρας - Χανιά

ΑΕΚ Β' - Λεβαδειακός

Αιγάλεω - Καλλιθέα

Καλαμάτα - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Αστέρας Βλαχιώτη


5η αγωνιστική

Κηφισιά - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Αστέρας Βλαχιώτη - Καλαμάτα

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Αιγάλεω

Καλλιθέα - ΑΕΚ Β'

Λεβαδειακός - Διαγόρας

Χανιά - Εργοτέλης

Ρόδος - Παναθηναϊκός Β'

Ηρόδοτος - Επισκοπή


6η αγωνιστική

Καλαμάτα - Κηφισιά

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Ηρόδοτος

Επισκοπή - Παναθηναϊκός Β'

Χανιά - Ρόδος

Εργοτέλης - Λεβαδειακός

Διαγόρας - Καλλιθέα

ΑΕΚ Β' - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Αιγάλεω - Αστέρας Βλαχιώτη


7η αγωνιστική

Κηφισιά - Αιγάλεω

Αστέρας Βλαχιώτη - ΑΕΚ Β'

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Διαγόρας

Καλλιθέα - Εργοτέλης

Λεβαδειακός - Χανιά

Ρόδος - Επισκοπή

Παναθηναϊκός Β' - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Ηρόδοτος - Καλαμάτα


8η αγωνιστική

ΑΕΚ Β' - Κηφισιά

Αιγάλεω - Ηρόδοτος

Καλαμάτα - Παναθηναϊκός Β'

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Επισκοπή

Λεβαδειακός - Ρόδος

Χανιά - Καλλιθέα

Εργοτέλης - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Διαγόρας - Αστέρας Βλαχιώτη


9η αγωνιστική

Κηφισιά - Διαγόρας

Αστέρας Βλαχιώτη - Εργοτέλης

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Χανιά

Καλλιθέα - Λεβαδειακός

Ρόδος - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Επισκοπή - Καλαμάτα

Παναθηναϊκός Β' - Αιγάλεω

Ηρόδοτος - ΑΕΚ Β'


10η αγωνιστική

Εργοτέλης - Κηφισιά

Διαγόρας - Ηρόδοτος

ΑΕΚ Β' - Παναθηναϊκός Β'

Αιγάλεω - Επισκοπή

Καλαμάτα - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Καλλιθέα - Ρόδος

Λεβαδειακός - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Χανιά - Αστέρας Βλαχιώτη


11η αγωνιστική

Κηφισιά - Χανιά

Αστέρας Βλαχιώτη - Λεβαδειακός

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Καλλιθέα

Ρόδος - Καλαμάτα

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Αιγάλεω

Επισκοπή - ΑΕΚ Β'

Παναθηναϊκός Β' - Διαγόρας

Ηρόδοτος - Εργοτέλης


12η αγωνιστική

Λεβαδειακός - Κηφισιά

Χανιά - Ηρόδοτος

Εργοτέλης - Παναθηναϊκός Β'

Διαγόρας - Επισκοπή

ΑΕΚ Β' - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Αιγάλεω - Καλαμάτα

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ρόδος

Καλλιθέα - Αστέρας Βλαχιώτη


13η αγωνιστική

Κηφισιά - Καλλιθέα

Αστέρας Βλαχιώτη - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Ρόδος - Αιγάλεω

Καλαμάτα - ΑΕΚ Β'

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Διαγόρας

Επισκοπή - Εργοτέλης

Παναθηναϊκός Β' - Χανιά

Ηρόδοτος - Λεβαδειακός


14η αγωνιστική

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Κηφισιά

Καλλιθέα - Ηρόδοτος

Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός Β'

Χανιά - Επισκοπή

Εργοτέλης - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Διαγόρας - Καλαμάτα

ΑΕΚ Β' - Αιγάλεω

Αστέρας Βλαχιώτη - Ρόδος


15η αγωνιστική

Κηφισιά - Αστέρας Βλαχιώτη

Ρόδος - ΑΕΚ Β'

Αιγάλεω - Διαγόρας

Καλαμάτα - Εργοτέλης

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Χανιά

Επισκοπή - Λεβαδειακός

Παναθηναϊκός Β' - Καλλιθέα

Ηρόδοτος - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Ακολουθήστε το XanthiNea.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλα τα νέα της Ξάνθης και όλες τις ειδήσεις.